Wzór Podania o Pracę Praktykant

Wzór Podania o Pracę Praktykant

Wzór Podania o Pracę dla Praktykanta:

Warto przybliżyć możliwość uzyskania zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną poprzez osobiste złożenie u rekrutującego podania o pracę. Osoba starająca się o przyjęcie na stanowisko praktykanta powinna posiadać wykształcenie minimum gimnazjalne i nie może mieć ukończonych 30 lat. Szablon podania o prace dla Praktykanta podkreśla takie cechy kandydata jak odpowiedzialność, rzetelność, samodzielność oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 956 KB
  • Liczba znaków: 1234
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz wzór podania o pracę dla Praktykanta:

Wzór podania o pracę Praktykant

Zaufaj specjalistom:

Dobre dokumenty aplikacyjne są pierwszym krokiem do otrzymania satysfakcjonującej pracy. Serwis internetowy działający pod adresem www.MasterCV.pl otwarto z myślą o osobach, które mogą mieć trudności z pisaniem własnych dokumentów. W naszej bazie posiadamy około 500 różnego rodzaju szablonów podań o pracę, które powstały przy współudziale osób zajmujących się codziennie rekrutacją lub są zatrudniani w firmach HR.

Mając na uwadze potrzeby użytkowników serwisu wszelkie przykłady podań o pracę powstały w dwóch wersjach: w formie klasycznej oraz nowoczesnej. Każdy szablon podania o pracę dla Praktykanta został także zapisany w trzech formatach umożliwiających otwieranie dokumentów przez poniższe programy: Microsoft Office, Libre Office i Adobe Reader.

Szablony podania o pracę dla Praktykanta są umieszczone w spakowanym pliku .zip, który należy pobrać na dysk twardy komputera oraz rozpakować. Nastęnie otwieramy interesujący nas plik i rozpoczynamy edycję, wstawiając nasze własne informacje. Po ukończeniu edycji przykładu podania zatwierdzamy poprawki. Zapisane podanie o pracę można wydrukować lub wysłać drogą elektroniczną do pracodawcy.