Wzór Listu Motywacyjnego Praktykant

Wzór Listu Motywacyjnego Praktykant

Wzór Listu Motywacyjnego dla Praktykanta:

List motywacyjny ma na celu zachęcenie potencjalnego pracodawcy do spotkania z jego autorem, czyli do zaproszenia go na rozmowę kwalifikacyjną. Cechy preferowane przez pracodawców uzależnione są od branży w której aplikant stara się o zatrudnienie. W schemacie listu motywacyjnego dla Praktykanta uwzględniono cechy najbardziej mile widziane u aplikujących, mianowicie odpowiedzialność, schludność, rzetelność i uczciwość.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 837 KB
  • Liczba znaków: 1994
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz wzór listu motywacyjnego dla Praktykanta:

Wzór listu motywacyjnego Praktykant

Zaufaj specjalistom:

List motywacyjny jest rozwinięciem Curriculum Vitae. W bazie ponad 500 wzorów dokumentów aplikacyjnych umieszczonych na stronie MasterCV.pl, dostępne są także przykłady listów motywacyjnych. Wszystkie przykłady tworzone są przez osoby posiadające odpowiednie umiejętności nabyte w czasie wielu kursów i pracy w branży HR w kraju.

Prezentowany wzór listu motywacyjnego dla Praktykanta dostępny jest w trzech formatach: PDF, ODT i DOC. Dzięki temu każdy bez kłopotów otworzy oraz będzie mógł zmieniać zawartość za pomocą programów: Adobe Reader, Microsoft Office oraz Libre Office. Ponadto każdy przykład listu motywacyjnego ma dwie wersje: tradycyjna oraz kreatywną.

Plik z szablonem listu motywacyjnego dla Praktykanta trzeba pobrać poniżej i kolejno zapisać na dysku komputera. Wzór spakowany jest w formacie .zip, który należy rozpakować. Dalej wybieramy wersję, którą chcemy zmienić i przechodzimy do edycji dokumentu. Na koniec trzeba pamiętać, aby zapisać wynik naszej pracy.