Wzór CV Praktykant

Wzór CV Praktykant

Wzór CV dla Praktykanta:

Życiorys zawodowy powinien zawierać najistotniejsze informacje dotyczące posiadanego wykształcenia oraz poprzednich miejsc pracy kandydata. Osoby aplikujące na stanowisko praktykanta powinny wykazywać zainteresowanie zagadnieniami związanymi z aplikowanym stanowiskiem. Wzór CV dla Praktykanta opracowano z myślą o osobach zainteresowanych poszerzaniem wiedzy praktycznej, odpowiedzialnych i sumiennych.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 987 KB
  • Liczba znaków: 2037
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz wzór CV dla Praktykanta:

Wzór CV Praktykant

Zaufaj specjalistom:

Baza CV i pozostałych dokumentów aplikacyjnych znajdująca się pod adresem MasterCV.pl mieści prawie 500 różnorodnych przykładów CV, podań, życiorysów i listów motywacyjnych. Wszystkie te dokumenty zostały przygotowane przez specjalistów w zakresie HR. Dzięki temu można być pewnym, że pobierasz przykład CV najwyższej jakości.

Prezentowany poniżej wzór CV dla Praktykanta dostępny jest do ściągnięcia w dwóch wersjach: w wersji klasycznej i w wersji nowoczesnej. Dodatkowo każdy plik zapisany jest w następujących formatach: ODT, DOC oraz PDF, dzięki czemu można otworzyć wzory za pomocą programów Libre Office, Microsoft Office oraz Adobe Reader.

Pobrany plik w skompresowanym formacie .zip pobieramy oraz zapisujemy na dysku twardym komputera, następnie należy go rozpakować i wybrać odpowiadający nam szablon Curriculum Vitae dla Praktykanta. Na sam koniec przechodzimy do edycji dokumentu wstawiając tam własne dane. Tak stworzone CV daje nam pewność, że nasz dokument aplikacyjny jest dobrze napisany oraz posiada niezbędne przymioty dobrego CV.