Wzór Podania o Pracę Account Manager

Wzór Podania o Pracę Account Manager

Wzór Podania o Pracę dla Account Managera:

Podanie o pracę można złożyć z własnej inicjatywy. Wzór podania o pracę na stanowisko Account Manager przygotowano z myślą o osobach posiadających wyższe wykształcenie ekonomiczne, posługujących się językiem angielskim w stopniu zaawansowanym. Kandydaci na to stanowisko powinni wyróżniać się umiejętnościami prezentacyjnymi i negocjacyjnymi oraz bardzo dużą odpornością na sytuacje stresowe. Mile widziane jest doświadczenie w branży.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 967 KB
  • Liczba znaków: 1553
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz wzór podania o pracę dla Account Managera:

Wzór podania o pracę Dyrektor Generalny

Zaufaj specjalistom:

Skuteczne dokumenty aplikacyjne są pierwszym krokiem do otrzymania dobrej pracy. Baza dokumentów aplikacyjnych znajdująca się pod adresem MasterCV.pl został stworzony z myślą o osobach, które mogą mieć kłopoty z stworzeniem indywidualnych dokumentów. W naszej bazie posiadamy prawie 500 różnego rodzaju przykładów podań o pracę, które opracowano przy współudziale osób zajmujących się zawodowo rekrutacją lub są zatrudniani w firmach HR.

Mając na uwadze potrzeby czytelników serwisu wszelkie przykłady podań o pracę opracowano w dwóch formach: w formie klasycznej oraz kreatywnej. Każdy szablon podania o pracę dla Account Managera został również zapisany w kilku formatach umożliwiających edycję plików przez poniższe aplikacje: Adobe Reader, Libre Office i Microsoft Office.

Szablony podania o pracę dla Account Managera są umieszczone w skompresowanym pliku .zip, który trzeba pobrać na dysk twardy i rozpakować. Po wyborze interesującego nas wzoru otwieramy go i rozpoczynamy edycję, uzupełniając nasze własne informacje. Po zakończeniu edycji szablonu podania zatwierdzamy poprawki. Tak powstałe podanie o pracę możemy wydrukować lub wysłać pocztą elektroniczną do pracodawcy.