Wzór Podania o Pracę Architekt

Wzór Podania o Pracę Architekt

Wzór Podania o Pracę dla Architekta:

Argumenty przemawiające za zatrudnieniem kandydata na dane stanowisko powinny być zamieszczone właśnie w podaniu o pracę. Osoby starające się o angaż na stanowisko architekta muszą posiadać wykształcenie wyższe na kierunku architektura i urbanistyka. Szablon podania o prace dla Architekta został przygotowany dla kandydatów posiadających, oprócz stosownego wykształcenia, wyobraźnie, uzdolnienia plastyczne oraz znajomość materiałoznawstwa.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1035 KB
  • Liczba znaków: 1313
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz wzór podania o pracę dla Architekta:

Wzór podania o pracę Architekt

Zaufaj specjalistom:

Dobre dokumenty aplikacyjne są podstawą do otrzymania dobrej pracy. Baza dokumentów aplikacyjnych znajdująca się pod adresem www.MasterCV.pl powstał z myślą o osobach, które mają kłopoty z pisaniem własnych dokumentów. Na stronie umieszczono około 500 różnego rodzaju wzorów podań o pracę, które powstały przy udziale specjalistów zajmujących się na co dzień rekrutacją lub są zatrudniani w firmach Human Resources.

Biorąc pod uwagę potrzeby czytelników serwisu wszelkie wzory podań o pracę opracowano w dwóch wersjach: w formie klasycznej i nowoczesnej. Każdy przykład podania o pracę dla Architekat Budownictwa został równocześnie zapisany w kilku formatach umożliwiających edycję dokumentów przez poniższe programy: Libre Office, Microsoft Office oraz Adobe Reader.

Szablony podania o pracę dla Architekat Budownictwa znajdują się w skompresowanym pliku .zip, który należy pobrać na dysk twardy i otworzyć. Po wyborze interesującego nas szablonu otwieramy go i rozpoczynamy edycję, uzupełniając nasze własne informacje. Po zakończeniu edycji przykładu podania zapisujemy poprawki. Tak powstałe podanie o pracę możemy wydrukować albo wysłać pocztą elektroniczną do pracodawcy.