Wzór Listu Motywacyjnego Architekt

Wzór Listu Motywacyjnego Architekt

Wzór Listu Motywacyjnego dla Architekta:

List motywacyjny jest niezbędnym dodatkiem do życiorysu zawodowego i stanowi pierwsze źródło informacji o potencjalnym pracowniku. W szablonie listu motywacyjnego dla Architekta uwzględniono takie cechy kandydata jak: wrażliwość na kolor, formę i przestrzeń, inwencja twórcza, umiejętność rysunku technicznego oraz biegła obsługa komputera. Warunkiem zatrudnienia na tym stanowisku jest posiadanie wykształcenia wyższego na kierunku architektura i urbanistyka.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 916 KB
  • Liczba znaków: 2073
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz wzór listu motywacyjnego dla Architekta:

Wzór listu motywacyjnego Architekt

Zaufaj specjalistom:

List motywacyjny jest rozwinięciem CV. Wśród ponad 500 szablonów dokumentów aplikacyjnych znajdujących się w serwisie MasterCV.pl, dostępne są również przykłady listów motywacyjnych. Każdy przykład opracowany jest przez osoby posiadające odpowiednie umiejętności nabyte w czasie licznych szkoleń i pracy w biurach HR w kraju.

Dostępny do pobrania szablon listu motywacyjnego dla Architekat Budownictwa zapisany jest w następujących wersjach: PDF, ODT oraz DOC. Dzięki temu każdy bez problemu otworzy oraz będzie mógł edytować zawartość przy pomocy aplikacji: Libre Office, Microsoft Office oraz Adobe Reader. Ponadto każdy wzór listu motywacyjnego ma dwie wersje: tradycyjna a także kreatywną.

Plik z wzorem listu motywacyjnego dla Architekat Budownictwa trzeba pobrać ze strony i następnie zapisać na dysku komputera. Szablon skompresowany jest w formacie .zip, który trzeba rozpakować. Dalej wybieramy wersję, którą chcemy zmienić i przystępujemy do edycji dokumentu. Na końcu należy pamiętać, żeby zatwierdzić wynik naszej pracy.