Wzór CV Architekt

Wzór CV Architekt

Wzór CV dla Architekta:

Składający życiorys zawodowy mają w intencji poinformowanie potencjalnego pracodawcy o posiadanym wykształceniu oraz doświadczeniu zawodowym zdobytym w wymienionych w CV miejscach zatrudnienia. Wzór CV dla Architekta przygotowano dla osób, które ukończyły uczelnie wyższe na kierunku architektura i urbanistyka. Ponadto warunkiem przyjęcia na to stanowisko jest posiadanie wyobraźni przestrzennej oraz kilkuletniego doświadczenia w zawodzie.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 932 KB
  • Liczba znaków: 2116
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz wzór CV dla Architekta:

Wzór CV Architekt

Zaufaj specjalistom:

Baza przykładów CV i pozostałych dokumentów aplikacyjnych znajdujących się pod adresem MasterCV.pl mieści prawie 500 różnego rodzaju przykładów CV, życiorysów, listów motywacyjnych oraz podań. Każdy z tych dokumentów został przygotowany przez specjalistów w zakresie HR. Dzięki temu możesz być pewien, że otrzymujesz szablon Curriculum Vitae najlepszej jakości.

Dostępny poniżej wzór CV dla Architekat Budownictwa jest do pobrania w dwóch wariantach: w wersji klasycznej oraz w wersji kreatywnej. Ponadto wszystkie pliki zapisane są w trzech formatach: PDF, ODT oraz DOC, dzięki czemu możemy otworzyć wzory przy pomocy programów Adobe Reader, Libre Office i Microsoft Office.

Pobraną paczkę w spakowanym formacie .zip pobieramy i zapisujemy na dysku twardym komputera, dalej musimy go rozpakować i wybrać interesujący nas szablon Curriculum Vitae dla Architekat Budownictwa. Na końcu edytujemy dokument wstawiając tam indywidualne dane. Tak napisane Curriculum Vitae daje nam pewność, że nasz dokument aplikacyjny jest dobrze napisany oraz posiada wszystkie walory dobrego Curriculum Vitae.