Wzór Listu Motywacyjnego Model

Wzór Listu Motywacyjnego Model

Wzór Listu Motywacyjnego dla Modela:

Jednym z pierwszych kontaktów z potencjalnym pracodawcą jest list motywacyjny. Warto więc postarać się, by zrobić dobre wrażenie i uzyskać zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Schemat listu motywacyjnego dla Modela został przygotowany dla młodych, wysokich i wysportowanych mężczyzn. Pracodawcy poszukują osób aktywnych fizycznie, z dobrą koordynacją ruchową i muzykalnych. Mile widziane jest doświadczenie w branży.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 853 KB
  • Liczba znaków: 2010
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz wzór listu motywacyjnego dla Modela:

Wzór listu motywacyjnego Modelka

Zaufaj specjalistom:

List motywacyjny jest rozwinięciem Curriculum Vitae. Wśród ponad 500 wzorów dokumentów aplikacyjnych dostępnych na stronie www.MasterCV.pl, można znaleźć także szablony listów motywacyjnych. Wszystkie wzory opracowywane są przez osoby mające odpowiednie doświadczenie nabyte w trakcie licznych kursów i pracy w branży Human Resources w Polsce.

Opublikowany wzór listu motywacyjnego dla Modela zapisany jest w trzech wersjach: PDF, DOC i ODT. Dzięki temu każdy bez kłopotów otworzy i będzie mógł zmieniać zawarte informacje za pomocą programów: Libre Office, Microsoft Office oraz Adobe Reader. Również każdy szablon listu motywacyjnego ma dwie wersje: tradycyjna oraz kreatywną.

Paczka z szablonem listu motywacyjnego dla Modela trzeba ściągnąć poniżej i kolejno zapisać na dysku twardym komputera. Szablon skompresowany jest w formacie .zip, który należy rozpakować. Dalej wybieramy wersję, która nam najlepiej odpowiada i przystępujemy do edycji szablonu. Na koniec należy pamiętać, żeby zapisać wynik naszych zmian.