Wzór Podania o Pracę Model

Wzór Podania o Pracę Model

Wzór Podania o Pracę dla Modela:

Podanie o pracę nie powinno zajmować więcej, jak jedną stronę A4, tekstu, pisanego standardową czcionką. Praca na stanowisku modela nie należy do łatwych. Wzór podania o pracę dla Modela został przygotowany z myślą o osobach cierpliwych, które nie mają problemów z dostosowaniem się do warunków wykonywania zlecenia. Pracodawcy poszukują kandydatów z minimum 18 centymetrami wzrostu i proporcjonalną budową ciała.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 972 KB
  • Liczba znaków: 1250
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz wzór podania o pracę dla Modela:

Wzór podania o pracę Modelka

Zaufaj specjalistom:

Dobre dokumenty aplikacyjne są pierwszym krokiem do szukania lepszej pracy. Serwis internetowy działający pod adresem www.MasterCV.pl otwarto z myślą o osobach, które mogą mieć kłopoty z napisaniem własnych dokumentów. W serwisie znajduje się około 500 różnego rodzaju wzorów podań o pracę, które opracowano przy współudziale specjalistów zajmujących się na co dzień rekrutacją lub są zatrudniani w firmach Human Resources.

Uwzględniając wymagania użytkowników serwisu wszystkie wzory podań o pracę powstały w dwóch wersjach: w formie tradycyjnej i kreatywnej. Każdy przykład podania o pracę dla Modela został również zapisany w kilku formatach umożliwiających edycję dokumentów przez poniższe programy: Libre Office, Microsoft Office oraz Adobe Reader.

Szablony podania o pracę dla Modela są umieszczone w spakowanym pliku .zip, który trzeba pobrać na dysk twardy i rozpakować. Dalej otwieramy interesujący nas plik i rozpoczynamy edycję, wstawiając nasze dane. Po zakończeniu edycji przykładu podania zapisujemy poprawki. Tak powstałe podanie o pracę można wydrukować lub wysłać drogą elektroniczną do pracodawcy.