Wzór CV Model

Wzór CV Model

Wzór CV dla Modela:

Podczas przygotowywania dokumentów aplikacyjnych należy pamiętać, aby nie kopiować bezmyślnie „uniwersalnych” życiorysów zawodowych. Należy dostosować je do aplikującego. Schemat CV dla Modela został opracowany dla kandydatów posiadających pewne doświadczenie w branży. Pracodawcy poszukują osób młodych, wysportowanych, z minimum 185 centymetrami wzrostu. Mile widziane są osoby cierpliwe i punktualne.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1003 KB
  • Liczba znaków: 2053
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz wzór CV dla Modela:

Wzór CV Modelka

Zaufaj specjalistom:

Baza CV oraz pozostałych dokumentów aplikacyjnych umieszczona pod adresem www.MasterCV.pl obejmuje prawie 500 różnorodnych szablonów CV, listów motywacyjnych, podań i życiorysów. Każdy z tych dokumentów został przygotowany przez specjalistów w zakresie HR. Dzięki temu można być pewnym, że pobierasz wzór Curriculum Vitae najwyższej jakości.

Prezentowany poniżej szablon CV dla Modela jest do pobrania w dwóch wariantach: w wersji klasycznej i w wersji kreatywnej. Dodatkowo każdy plik zapisany jest w trzech formatach: ODT, DOC i PDF, dzięki czemu możemy otworzyć szablony za pomocą programów Adobe Reader, Microsoft Office oraz Libre Office.

Pobraną paczkę w skompresowanym formacie .zip pobieramy i zapisujemy na dysku twardym komputera, następnie musimy go rozpakować i wybrać interesujący nas szablon CV dla Modela. Na sam koniec edytujemy dokument wstawiając indywidualne dane. Tak napisane CV daje nam pewność, że nasz dokument aplikacyjny jest dobrze napisany i posiada wszystkie walory dobrego CV.