Wzór Listu Motywacyjnego Górnik

Wzór Listu Motywacyjnego Górnik

Wzór Listu Motywacyjnego dla Górnika:

Niezbędnym elementem ubiegania się o pracę jest list motywacyjny. Informacje w nim zawarte powinny uzupełniać lub poszerzać dane zamieszczone w CV. Specjalnie dla osób zainteresowanych pracą w podziemiach przygotowany został schemat listu motywacyjnego. Kandydaci starający się o zatrudnienie w kopalni nie mogą mieć problemów z przebywaniem w ciasnych pomieszczeniach ani z przestrzeganiem obowiązujących w zakładzie pracy procedur.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1098 KB
  • Liczba znaków: 2255
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz wzór listu motywacyjnego dla Górnika:

Wzór listu motywacyjnego Górnik Eksploatacji Podziemnej

Zaufaj specjalistom:

List motywacyjny to swego rodzaju rozwiniecie Curriculum Vitae. W bazie ponad 500 wzorów dokumentów aplikacyjnych umieszczonych w serwisie www.MasterCV.pl, można znaleźć także szablony listów motywacyjnych. Każdy przykład opracowany jest przez osoby mające odpowiednie doświadczenie nabyte w czasie licznych szkoleń a także pracy w firmach HR w kraju.

Prezentowany wzór listu motywacyjnego dla Górnika dostępny jest w następujących wersjach: ODT, DOC oraz PDF. Dzięki temu każdy bez kłopotów otworzy i będzie mógł zmieniać zawartość przy pomocy aplikacji: Adobe Reader, Libre Office i Microsoft Office. Ponadto każdy szablon listu motywacyjnego posiada dwie wersje: klasyczną a także nowoczesną.

Paczka z wzorem listu motywacyjnego dla Górnika trzeba pobrać ze strony oraz kolejno zapisać na komputerze. Szablon spakowany jest w formacie .zip, który należy rozpakować. Dalej wybieramy wersję, którą chcemy edytować i przystępujemy do edycji wzoru. Na końcu trzeba pamiętać, aby zatwierdzić wynik naszej pracy.