Wzór Podania o Pracę Górnik

Wzór Podania o Pracę Górnik

Wzór Podania o Pracę dla Górnika:

Podczas redagowania podania o pracę należy pamiętać, aby rozpocząć je od prośby o przyjęcie do pracy na określonym stanowisku. Schemat podania o pracę dla Górnika opracowano z myślą o osobach potrafiących podporządkować się określonym normom. Warunkiem przyjęcia na to stanowisko jest ukończenie jednej z górniczych szkół zawodowych. Osoby zainteresowane pracą w górnictwie muszą być odporne na stres.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 909 KB
  • Liczba znaków: 1495
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz wzór podania o pracę dla Górnika:

Wzór podania o pracę Górnik Eksploatacji Podziemnej

Zaufaj specjalistom:

Profesjonalne dokumenty aplikacyjne są podstawą do szukania lepszej pracy. Baza dokumentów aplikacyjnych znajdująca się pod adresem MasterCV.pl otwarto z myślą o osobach, które mają trudności z napisaniem indywidualnych dokumentów. Na stronie umieszczono ponad 500 różnego rodzaju wzorów podań o pracę, które zostały napisane przy udziale osób zajmujących się na co dzień rekrutacją lub są zatrudniani w firmach Human Resources.

Uwzględniając wymagania użytkowników serwisu wszystkie wzory podań o pracę powstały w dwóch formach: w formie klasycznej oraz nowoczesnej. Każdy wzór podania o pracę dla Górnika został równocześnie zapisany w trzech formatach umożliwiających edycję plików przez następujące programy: Microsoft Office, Libre Office oraz Adobe Reader.

Szablony podania o pracę dla Górnika są umieszczone w spakowanym pliku .zip, który trzeba pobrać na swój komputer oraz rozpakować. Dalej otwieramy interesujący nas plik i zaczynamy edycję, uzupełniając nasze własne informacje. Po ukończeniu edycji przykładu podania zatwierdzamy zmiany. Ukończone podanie o pracę można wydrukować lub wysłać drogą elektroniczną do pracodawcy.