Wzór CV Górnik

Wzór CV Górnik

Wzór CV dla Górnika:

Poszukujący pracy powinien różnicować zamieszczane w CV dane, gdyż każdy pracodawca może mieć inne wymagania, zwłaszcza jeśli chodzi o różne stanowiska. Absolwenci szkół zawodowych o kierunku związanym z eksploatacją podziemną złóż mogą w procesie poszukiwania pracy wykorzystać szablon listu motywacyjnego dla Górnika. Uwzględnia on takie cechy kandydata jak opanowanie, spostrzegawczość oraz wytrzymałość fizyczna.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 936 KB
  • Liczba znaków: 2298
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz wzór CV dla Górnika:

Wzór CV Górnik Eksploatacji Podziemnej

Zaufaj specjalistom:

Grupa CV i pozostałych dokumentów aplikacyjnych umieszczona pod adresem www.MasterCV.pl obejmuje około 500 różnych przykładów Curriculum Vitae, życiorysów, listów motywacyjnych i podań. Wszystkie te dokumenty zostały przygotowane przez osoby zajmujące się HR. Dzięki temu można być pewnym, że dostajesz szablon Curriculum Vitae najlepszej jakości.

Prezentowany powyżej szablon Curriculum Vitae dla Górnika jest do pobrania w dwóch wariantach: w wersji tradycyjnej i w wersji nowoczesnej. Ponadto każdy plik zapisany jest w następujących formatach: ODT, DOC i PDF, dzięki czemu można otworzyć wzory za pomocą aplikacji Libre Office, Microsoft Office i Adobe Reader.

Pobraną paczkę w spakowanym formacie .zip pobieramy oraz zapisujemy w naszym komputerze, dalej należy go rozpakować i wybrać odpowiadający nam szablon CV dla Górnika. Na samym końcu edytujemy dokument wstawiając indywidualne dane. Tak stworzone Curriculum Vitae daje nam pewność, że nasz dokument aplikacyjny jest dobrze napisany a także posiada wszelkie walory dobrego CV.