Wzór Listu Motywacyjnego Funkcjonariusz Straży Granicznej

Wzór Listu Motywacyjnego Funkcjonariusz Straży Granicznej

Wzór Listu Motywacyjnego dla Funkcjonariusza Straży Granicznej:

List motywacyjny stanowi uzupełnienie życiorysu zawodowego i powinien być wysyłany do potencjalnego pracodawcy wraz z Curriculum Vitae. Schemat listu motywacyjnego dla Funkcjonariusza Straży Granicznej został przygotowany dla absolwentów szkół wyższych. Najczęściej zatrudniane są osoby, które ukończyły ekonomię, prawo, administrację, informatykę oraz europeistykę. Mile widziana jest znajomość języków obcych.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 997 KB
  • Liczba znaków: 2241
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz przykładowy wzór Listu Motywacyjnego:

Aby pobrać przykładowy wzór Listu Motywacyjnego należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Listu motywacyjnego.

Zaufaj specjalistom:

List motywacyjny to swego rodzaju uzupełnienie Curriculum Vitae. W bazie ponad 500 wzorów dokumentów aplikacyjnych znajdujących się w serwisie www.MasterCV.pl, znajdują się również wzory listów motywacyjnych. Każdy wzór tworzony jest przez osoby mające odpowiednie doświadczenie nabyte w trakcie wielu szkoleń i pracy w biurach Human Resources w kraju.

Prezentowany przykład listu motywacyjnego dla Funkcjonariusza Straży Granicznej dostępny jest w następujących wersjach: ODT, DOC oraz PDF. Dzięki temu każdy bez kłopotów otworzy oraz będzie mógł zmieniać zawarte informacje przy pomocy aplikacji: Libre Office, Microsoft Office oraz Adobe Reader. Również każdy wzór listu motywacyjnego posiada dwie wersje: klasyczną i nowoczesną.

Paczka z szablonem listu motywacyjnego dla Funkcjonariusza Straży Granicznej należy pobrać ze strony i dalej zapisać na dysku twardym komputera. Wzór spakowany jest w formacie .zip, który trzeba rozpakować. Wybieramy wersję, która nam najlepiej odpowiada i przechodzimy do edycji wzoru. Na koniec trzeba pamiętać, aby zatwierdzić wynik naszej pracy.