Wzór CV Funkcjonariusz Straży Granicznej

Wzór CV Funkcjonariusz Straży Granicznej

Wzór CV dla Funkcjonariusza Straży Granicznej:

Jako jeden z najważniejszych dokumentów aplikacyjnych, życiorys zawodowy powinien prezentować się pod względem treści i formy, bez zarzutu. Podobnie powinien prezentować się sam kandydat, a także opinia o nim. Szablon CV dla Funkcjonariusza Straży Granicznej został opracowany z myślą o kandydatach władających dwoma językami obcymi, w tym językiem kraju ościennego. Mile widziane są osoby z wyższym wykształceniem.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 921 KB
  • Liczba znaków: 2125
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz przykładowy wzór CV:

Aby pobrać przykładowy wzór CV należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Listu motywacyjnego.

Zaufaj specjalistom:

Grupa szablonów CV i pozostałych dokumentów aplikacyjnych umieszczona pod adresem MasterCV.pl obejmuje ponad 500 różnorodnych przykładów Curriculum Vitae, życiorysów, listów motywacyjnych i podań. Wszystkie te dokumenty zostały przygotowane przez osoby zajmujące się rekrutacją. Dzięki temu można być pewnym, że dostajesz przykład Curriculum Vitae najwyższej jakości.

Dostępny powyżej przykład Curriculum Vitae dla Funkcjonariusza Straży Granicznej dostępny jest do pobrania w dwóch wariantach: w wersji tradycyjnej i w wersji kreatywnej. Ponadto każdy dokument zapisany jest w następujących formatach: ODT, DOC i PDF, dzięki czemu otworzyć pliki za pomocą programów Microsoft Office, Libre Office oraz Adobe Reader.

Ściągniętą paczkę w skompresowanym formacie .zip należy pobrać i zapisać na dysku twardym komputera, następnie musimy go otworzyć i wybrać odpowiadający nam wzór CV dla Funkcjonariusza Straży Granicznej. Na końcu edytujemy dokument wstawiając indywidualne dane. Tak stworzone CV daje pewność, że nasz dokument aplikacyjny jest profesjonalnie napisany oraz posiada wszelkie cechy dobrego CV.