Wzór Podania o Pracę Funkcjonariusz Straży Granicznej

Wzór Podania o Pracę Funkcjonariusz Straży Granicznej

Wzór Podania o Pracę dla Funkcjonariusza Straży Granicznej:

Podanie o pracę składa się z reguły u pracodawcy, który nie prowadzi w danej chwili rekrutacji na stanowiska w swojej firmie. Niestety, osoby zainteresowane pracą w straży granicznej muszą być przygotowane na spełnienie licznych wymagań stawianych na drodze do tego stanowiska. Szablon podania o pracę dla Funkcjonariusza Straży Granicznej opracowano z myślą o osobach władających językiem angielskim, a także językiem państwa ościennego w stopniu komunikatywnym.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1032 KB
  • Liczba znaków: 1211
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz przykładowy wzór Podania o Pracę:

Aby pobrać przykładowy wzór Podania o Pracę należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Podania o Pracę.

Zaufaj specjalistom:

Skuteczne dokumenty aplikacyjne są pierwszym krokiem do znalezienia wymarzonej pracy. Strona internetowa znajdująca się pod adresem MasterCV.pl otwarto z myślą o osobach, które mają trudności z pisaniem indywidualnych dokumentów. W serwisie znajduje się około 500 różnych wzorów podań o pracę, które zostały napisane przy współudziale osób zajmujących się zawodowo rekrutacją lub pracują w firmach Human Resources.

Uwzględniając wymagania użytkowników serwisu wszystkie szablony podań o pracę zostały napisana w dwóch wersjach: w formie tradycyjnej oraz nowoczesnej. Każdy wzór podania o pracę dla Funkcjonariusza Straży Granicznej został równocześnie zapisany w kilku formatach umożliwiających przeglądanie plików przez poniższe programy: Adobe Reader, Microsoft Office i Libre Office.

Pliki podania o pracę dla Funkcjonariusza Straży Granicznej znajdują się w skompresowanym pliku .zip, który trzeba pobrać na dysk twardy oraz rozpakować. Po wyborze interesującego nas szablonu otwieramy go i zaczynamy edycję, wstawiając nasze dane. Po zakończeniu edycji przykładu podania zapisujemy zmiany. Gotowe podanie o pracę możemy wydrukować lub wysłać pocztą e-mile do pracodawcy.