Wzór Listu Motywacyjnego Celnik

Wzór Listu Motywacyjnego Celnik

Wzór Listu Motywacyjnego dla Celnika:

W liście motywacyjnym warto podkreślić jak zawodowe, prywatne i edukacyjne osiągnięcia kandydata pasują do aplikowanego stanowiska. Osoby zainteresowane stanowiskiem celnika powinny legitymować się zaświadczeniem o niekaralności, dokumentem potwierdzającym zamieszkanie na terenie Unii Europejskiej oraz dyplomem ukończenia szkoły średniej. Wzór listu motywacyjnego dla Celnika przygotowano dla osób odpowiedzialnych i sumiennych.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 888 KB
  • Liczba znaków: 2045
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz wzór listu motywacyjnego dla Celnika:

Wzór listu motywacyjnego Agent Celny

Zaufaj specjalistom:

List motywacyjny jest rozwinięciem CV. W bazie ponad 500 szablonów dokumentów aplikacyjnych znajdujących się w serwisie MasterCV.pl, dostępne są także szablony listów motywacyjnych. Wszystkie przykłady opracowywane są przez osoby mające odpowiednie doświadczenie nabyte w trakcie licznych szkoleń oraz pracy w biurach Human Resources w kraju.

Prezentowany wzór listu motywacyjnego dla Celnika dostępny jest w następujących formatach: PDF, DOC oraz ODT. Dzięki temu każdy bez problemu otworzy i będzie mógł zmieniać zawarte informacje za pomocą aplikacji: Adobe Reader, Libre Office i Microsoft Office. Również każdy wzór listu motywacyjnego posiada dwie wersje: tradycyjna oraz kreatywną.

Plik z przykładem listu motywacyjnego dla Celnika należy pobrać ze strony oraz dalej zapisać na komputerze. Dokument spakowany jest w formacie .zip, który trzeba rozpakować. Wybieramy wersję, która nam najlepiej odpowiada i przechodzimy do edycji dokumentu. Na końcu trzeba pamiętać, aby zatwierdzić wynik naszych zmian.