Wzór CV Celnik

Wzór CV Celnik

Wzór CV dla Celnika:

Życiorys zawodowy jest wizytówką osoby starającej się o zatrudnienie. Można go zostawiać odwiedzając zakłady pracy, dać znajomym z zapytaniem o możliwości pracy czy wysłać, jako odpowiedź na ogłoszenie prasowe. Wzór CV dla Celnika został opracowany dla kandydatów zainteresowanych zatrudnieniem w urzędach celnych. Osoby chętne na to stanowisko powinny posługiwać się przynajmniej jednym językiem obcym.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 904 KB
  • Liczba znaków: 2088
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz wzór CV dla Celnika:

Wzór CV Agent Celny

Zaufaj specjalistom:

Baza przykładów Curriculum Vitae oraz pozostałych dokumentów aplikacyjnych znajdująca się pod adresem www.MasterCV.pl posiada prawie 500 różnego rodzaju szablonów Curriculum Vitae, podań, życiorysów i listów motywacyjnych. Każdy z tych dokumentów został przygotowany przez osoby zajmujące się HR. Dzięki temu pewność, że otrzymujesz wzór Curriculum Vitae najwyższej jakości.

Prezentowany powyżej szablon CV dla Celnika dostępny jest do ściągnięcia w dwóch wariantach: w wersji tradycyjnej i w wersji kreatywnej. Ponadto wszystkie dokumenty zapisane są w trzech formatach: PDF, DOC oraz ODT, dzięki czemu otworzyć wzory za pomocą programów Adobe Reader, Microsoft Office oraz Libre Office.

Pobraną paczkę w spakowanym formacie .zip należy pobrać i zapisać w naszym komputerze, następnie musimy go otworzyć i wybrać interesujący nas przykład Curriculum Vitae dla Celnika. Na samym końcu edytujemy dokument wstawiając tam osobiste dane. Tak napisane Curriculum Vitae daje nam pewność, że nasz dokument aplikacyjny jest dobrze napisany a także posiada wszystkie walory dobrego CV.