Wzór Podania o Pracę Celnik

Wzór Podania o Pracę Celnik

Wzór Podania o Pracę dla Celnika:

Duża liczba chętnych na jedno stanowisko pracy, wymusza na pracodawcach stawianie osobom aplikującym, wygórowanych wymagań. Szablon podania o pracę dla Celnika został opracowany z myślą o osobach posiadających wykształcenie minimum średnie. Kandydat powinien być mieszkańcem Unii Europejskiej, mieć pełną zdolność do czynności prawnych i korzystać z pełni praw publicznych. Wymagana jest znajomość języka obcego.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1007 KB
  • Liczba znaków: 1285
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz wzór podania o pracę dla Celnika:

Wzór podania o pracę Agent Celny

Zaufaj specjalistom:

Dobre dokumenty aplikacyjne są pierwszym krokiem do znalezienia wymarzonej pracy. Strona internetowa działająca pod adresem MasterCV.pl został stworzony z myślą o osobach, które mogą mieć trudności z napisaniem własnych dokumentów. Na stronie umieszczono około 500 różnych przykładów podań o pracę, które zostały napisane przy współudziale osób zajmujących się zawodowo rekrutacją lub pracują w firmach HR.

Biorąc pod uwagę wymagania użytkowników serwisu wszystkie przykłady podań o pracę powstały w dwóch formach: w formie tradycyjnej oraz kreatywnej. Każdy szablon podania o pracę dla Celnika został równocześnie zapisany w trzech formatach umożliwiających przeglądanie dokumentów przez następujące aplikacje: Libre Office, Microsoft Office oraz Adobe Reader.

Wzory podania o pracę dla Celnika znajdują się w spakowanym pliku .zip, który trzeba pobrać na komputer oraz otworzyć. Nastęnie otwieramy interesujący nas plik i rozpoczynamy edycję, uzupełniając nasze własne informacje. Po zakończeniu edycji wzoru podania zatwierdzamy zmiany. Ukończone podanie o pracę możemy wydrukować albo wysłać pocztą e-mile do pracodawcy.