Wzór CV Modelka

Wzór CV Modelka

Wzór CV dla Modelki:

Bardzo pomocne w znalezieniu upragnionej pracy jest dobrze i profesjonalnie napisane Curriculum Vitae. Schemat CV dla Modelki przygotowano dla kobiet uodpornionych na stres i gotowych na duże poświęcenie. Cechy mile widziane przez pracodawców to energiczność, odwaga i naturalność. Najważniejszym warunkiem podjęcia pracy w zawodzie modelki jest wysoki wzrost, proporcjonalna sylwetka i wysportowana figura. Istotna jest również dyspozycyjność i nienaganny wygląd.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 914 KB
  • Liczba znaków: 2098
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz wzór CV dla Modelki:

Wzór CV Modelka

Zaufaj specjalistom:

Baza przykładów CV i innych dokumentów aplikacyjnych znajdująca się pod adresem www.MasterCV.pl posiada prawie 500 różnych szablonów Curriculum Vitae, podań, życiorysów oraz listów motywacyjnych. Każdy z tych dokumentów został przygotowany przez specjalistów w zakresie HR. Dzięki temu można być pewnym, że dostajesz przykład CV najwyższej jakości.

Dostępny na tej stronie przykład CV dla Modelki dostępny jest do pobrania w dwóch wersjach: w wersji tradycyjnej i w wersji kreatywnej. Dodatkowo każdy plik zapisany jest w trzech formatach: DOC, ODT i PDF, dzięki czemu można otworzyć pliki przy pomocy aplikacji Adobe Reader, Libre Office i Microsoft Office.

Pobraną paczkę w spakowanym formacie .zip należy pobrać i zapisać na dysku twardym komputera, dalej musimy go rozpakować i wybrać odpowiadający nam szablon CV dla Modelki. Na samym końcu przechodzimy do edycji dokumentu wstawiając tam indywidualne dane. Tak napisane CV daje nam pewność, że nasz dokument aplikacyjny jest profesjonalnie napisany a także posiada wszystkie przymioty dobrego Curriculum Vitae.