Wzór Listu Motywacyjnego Modelka

Wzór Listu Motywacyjnego Modelka

Wzór Listu Motywacyjnego dla Modelki:

Zadaniem listu motywacyjnego jest przekonanie potencjalnego pracodawcy, że jego autor sprawdzi się na aplikowanym stanowisku, a firma dzięki niemu odniesie korzyści. Wzór listu motywacyjnego dla Modelki został przygotowany z myślą o kobietach cierpliwych, posiadających temperament estradowy. Warunkiem zostania modelką jest odpowiednia uroda i figura, a preferowany przez pracodawców typ urody uzależniony jest od specyfiki pokazu.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 898 KB
  • Liczba znaków: 2055
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz wzór listu motywacyjnego dla Modelki:

Wzór listu motywacyjnego Modelka

Zaufaj specjalistom:

List motywacyjny jest rozwinięciem CV. W bazie prawie 500 wzorów dokumentów aplikacyjnych umieszczonych w serwisie www.MasterCV.pl, znajdują się także szablony listów motywacyjnych. Każdy szablon opracowany jest przez osoby posiadające odpowiednie umiejętności nabyte w trakcie licznych szkoleń a także pracy w biurach HR w Polsce.

Prezentowany szablon listu motywacyjnego dla Modelki zapisany jest w trzech wersjach: PDF, ODT i DOC. Dzięki temu każdy bez problemu otworzy i będzie mógł edytować zawartość za pomocą programów: Adobe Reader, Microsoft Office oraz Libre Office. Również każdy przykład listu motywacyjnego posiada dwie wersje: klasyczną oraz kreatywną.

Paczka z szablonem listu motywacyjnego dla Modelki trzeba ściągnąć poniżej i następnie zapisać na dysku twardym komputera. Dokument spakowany jest w formacie .zip, który trzeba rozpakować. Dalej wybieramy wersję, która nam najlepiej odpowiada i przechodzimy do edycji szablonu. Na końcu trzeba pamiętać, aby zatwierdzić wynik naszych zmian.