Wzór CV Gospodyni Domowa

Wzór CV Gospodyni Domowa

Wzór CV dla Gospodyni Domowej:

Pisząc życiorys zawodowy należy zadać sobie pytanie: Czego potencjalny pracodawca oczekuje od aplikującego na dane stanowisko. Szablon CV dla Gospodyni Domowej opracowany został z myślą o kandydatkach w średnim wieku. Pracodawcy nie stawiają sztywnych wymagań odnośnie wykształcenia aplikujących, ale rekrutujący chętniej przyjmują kobiety po szkole średniej. Mile widziane jest posiadanie prawa jazdy.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 999 KB
  • Liczba znaków: 2183
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz przykładowy wzór CV:

Aby pobrać przykładowy wzór CV należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Listu motywacyjnego.

Zaufaj specjalistom:

Baza szablonów CV i pozostałych dokumentów aplikacyjnych umieszczona pod adresem MasterCV.pl mieści ponad 500 różnych wzorów Curriculum Vitae, listów motywacyjnych, podań oraz życiorysów. Wszystkie te dokumenty zostały przygotowane przez specjalistów w zakresie HR. Dzięki temu możesz być pewien, że pobierasz szablon CV najwyższej jakości.

Prezentowany powyżej przykład CV dla Gospodyni Domowej dostępny jest do pobrania w dwóch wersjach: w wersji tradycyjnej oraz w wersji kreatywnej. Ponadto wszystkie pliki zapisane są w następujących formatach: DOC, ODT i PDF, dzięki czemu możemy otworzyć pliki przy pomocy programów Adobe Reader, Libre Office i Microsoft Office.

Pobraną paczkę w skompresowanym formacie .zip należy pobrać i zapisać na dysku twardym komputera, następnie należy go rozpakować i wybrać odpowiadający nam szablon Curriculum Vitae dla Gospodyni Domowej. Na sam koniec przechodzimy do edycji dokumentu wstawiając osobiste dane. Tak napisane Curriculum Vitae daje nam pewność, że nasz dokument jest profesjonalnie napisany oraz posiada niezbędne cechy dobrego Curriculum Vitae.