Wzór Listu Motywacyjnego Gospodyni Domowa

Wzór Listu Motywacyjnego Gospodyni Domowa

Wzór Listu Motywacyjnego dla Gospodyni Domowej:

List motywacyjny wraz z życiorysem zawodowym stanowi podstawę dokumentacji aplikacyjnej, a informacje w nich zawarte są podstawowym źródłem informacji o kandydacie. Wzór listu motywacyjnego dla Gospodyni Domowej przygotowano pod kątem osób odpowiedzialnych, uczciwych i systematycznych. Mile widziane na tym stanowisku kobiety w średnim wieku, posiadające doświadczenie, a także prawo jazdy kategorii B.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 983 KB
  • Liczba znaków: 2140
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz przykładowy wzór Listu Motywacyjnego:

Aby pobrać przykładowy wzór Listu Motywacyjnego należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Listu motywacyjnego.

Zaufaj specjalistom:

List motywacyjny jest uzupełnieniem Curriculum Vitae. Wśród prawie 500 przykładów dokumentów aplikacyjnych znajdujących się w serwisie MasterCV.pl, dostępne są również wzory listów motywacyjnych. Wszystkie wzory opracowywane są przez osoby mające odpowiednie doświadczenie nabyte w trakcie licznych kursów a także pracy w branży Human Resources w Polsce.

Dostępny do pobrania przykład listu motywacyjnego dla Gospodyni Domowej zapisany jest w następujących wersjach: ODT, DOC oraz PDF. Dzięki temu każdy bez problemu otworzy i będzie mógł edytować zawarte informacje za pomocą programów: Adobe Reader, Libre Office i Microsoft Office. Również wszystkie przykłady listów motywacyjnych posiadają dwie wersje: klasyczną a także kreatywną.

Plik z wzorem listu motywacyjnego dla Gospodyni Domowej trzeba pobrać ze strony i następnie zapisać na dysku komputera. Szablon spakowany jest w formacie .zip, który trzeba rozpakować. Wybieramy wersję, która nam najlepiej odpowiada i przechodzimy do edycji szablonu. Na końcu trzeba pamiętać, aby zatwierdzić wynik naszej pracy.