Wzór Podania o Pracę Gospodyni Domowa

Wzór Podania o Pracę Gospodyni Domowa

Wzór Podania o Pracę dla Gospodyni Domowej:

Podanie o pracę jest dokumentem aplikacyjnym, który osoba poszukująca pracy przygotowuje i przedkłada z własnej inicjatywy. Szablon podania o pracę dla Gospodyni Domowej został opracowany z myślą o osobach, które ponad wszystko cenią sobie porządek i nie posiadają nałogów. Pracodawcy poszukujący pomocy domowej, zwracają szczególną uwagę na uczciwość, odpowiedzialność, pracowitością i dokładnością.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1102 KB
  • Liczba znaków: 1380
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz przykładowy wzór Podania o Pracę:

Aby pobrać przykładowy wzór Podania o Pracę należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Podania o Pracę.

Zaufaj specjalistom:

Dobre dokumenty aplikacyjne są podstawą do znalezienia wymarzonej pracy. Baza dokumentów aplikacyjnych znajdująca się pod adresem www.MasterCV.pl otwarto z myślą o osobach, które mają trudności z napisaniem własnych dokumentów. W serwisie znajduje się ponad 500 różnego rodzaju szablonów podań o pracę, które powstały przy udziale osób zajmujących się na co dzień rekrutacją lub są zatrudniani w firmach HR.

Uwzględniając wymagania czytelników serwisu wszystkie szablony podań o pracę powstały w dwóch wersjach: w formie klasycznej oraz kreatywnej. Każdy wzór podania o pracę dla Gospodyni Domowej został również zapisany w kilku formatach umożliwiających otwieranie plików przez następujące aplikacje: Adobe Reader, Libre Office i Microsoft Office.

Pliki podania o pracę dla Gospodyni Domowej są umieszczone w skompresowanym pliku .zip, który należy pobrać na dysk twardy komputera oraz otworzyć. Dalej otwieramy interesujący nas plik i rozpoczynamy edycję, uzupełniając nasze dane. Po ukończeniu edycji przykładu podania zatwierdzamy zmiany. Gotowe podanie o pracę można wydrukować lub wysłać pocztą e-mile do pracodawcy.