Wzór CV Asystent Księgowego

Wzór CV Asystent Księgowego

Wzór CV dla Asystenta Księgowego:

Osoba zainteresowana przyjęciem do pracy na wybrane przez siebie stanowisko, powinna odpowiednio przyłożyć się do przygotowania swojej dokumentacji aplikacyjnej. Szablon Curriculum Vitae dla Asystenta Księgowego opracowano dla kandydatów posiadających wykształcenie wyższe lub co najmniej pomaturalne z zakresu księgowości i finansów. Mile widziane jest doświadczenie w obsłudze komputera oraz dobra organizacja pracy.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 950 KB
  • Liczba znaków: 2312
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz przykładowy wzór CV:

Aby pobrać przykładowy wzór CV należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Listu motywacyjnego.

Zaufaj specjalistom:

Grupa CV oraz pozostałych dokumentów aplikacyjnych mieszczących się pod adresem MasterCV.pl mieści ponad 500 różnego rodzaju wzorów Curriculum Vitae, podań, życiorysów i listów motywacyjnych. Każdy z tych dokumentów został przygotowany przez specjalistów w zakresie HR. Dzięki temu możesz być pewien, że otrzymujesz wzór CV najlepszej jakości.

Prezentowany poniżej przykład CV dla Asystenta Księgowego jest do ściągnięcia w dwóch wersjach: w wersji klasycznej i w wersji kreatywnej. Dodatkowo każdy plik zapisany jest w następujących formatach: PDF, DOC i ODT, dzięki czemu można otworzyć pliki za pomocą aplikacji Microsoft Office, Libre Office oraz Adobe Reader.

Ściągniętą paczkę w spakowanym formacie .zip pobieramy i zapisujemy na dysku twardym komputera, następnie musimy go rozpakować i wybrać odpowiadający nam przykład Curriculum Vitae dla Asystenta Księgowego. Na samym końcu edytujemy dokument wstawiając osobiste dane. Tak stworzone CV daje pewność, że nasz dokument jest dobrze napisany a także posiada wszelkie cechy dobrego Curriculum Vitae.