Wzór Podania o Pracę Asystent Księgowego

Wzór Podania o Pracę Asystent Księgowego

Wzór Podania o Pracę dla Asystenta Księgowego:

Najważniejszym zadaniem podania o pracę jest przedstawienie prośby o zatrudnienie na konkretnym stanowisku oraz odpowiednie wylansowanie kandydata. Osoby zainteresowane pracą w dziale: księgowość, audyt czy podatki mogą skorzystać z szablonu podania o pracę dla Asystenta Księgowego. Na tym stanowisku podstawowym wymaganiem, stawianym przez aplikującymi jest wykształcenie minimum policealne, a najlepiej wyższe kierunkowe.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 923 KB
  • Liczba znaków: 1509
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz przykładowy wzór Podania o Pracę:

Aby pobrać przykładowy wzór Podania o Pracę należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Podania o Pracę.

Zaufaj specjalistom:

Profesjonalne dokumenty aplikacyjne są podstawą do znalezienia satysfakcjonującej pracy. Serwis internetowy mieszczący się pod adresem MasterCV.pl został stworzony z myślą o osobach, które mogą mieć trudności z pisaniem indywidualnych dokumentów. W naszej bazie posiadamy ponad 500 różnych szablonów podań o pracę, które powstały przy współudziale osób zajmujących się na co dzień rekrutacją lub pracują w firmach HR.

Uwzględniając wymagania użytkowników serwisu wszystkie wzory podań o pracę powstały w dwóch wersjach: w formie klasycznej oraz kreatywnej. Każdy przykład podania o pracę dla Asystenta Księgowego został równocześnie zapisany w trzech formatach umożliwiających przeglądanie dokumentów przez poniższe aplikacje: Adobe Reader, Microsoft Office oraz Libre Office.

Pliki podania o pracę dla Asystenta Księgowego są umieszczone w skompresowanym pliku .zip, który należy pobrać na swój komputer i rozpakować. Nastęnie otwieramy interesujący nas plik i rozpoczynamy edycję, wstawiając nasze własne informacje. Po ukończeniu edycji szablonu podania zatwierdzamy poprawki. Ukończone podanie o pracę możemy wydrukować lub wysłać przez e-mail do pracodawcy.