Wzór Listu Motywacyjnego Asystent Księgowego

Wzór Listu Motywacyjnego Asystent Księgowego

Wzór Listu Motywacyjnego dla Asystenta Księgowego:

Osoba zainteresowana zatrudnieniem powinna w liście motywacyjnym dać do zrozumienia, że doskonale orientuje się na czym polega praca na aplikowanym stanowisku. Szablon listu motywacyjnego został opracowany z myślą o osobach zainteresowanych pracą w dziale księgowości. Kandydat powinien być dyspozycyjny, samodzielny, staranny i zaangażowany w wykonywane obowiązki. Mile widziana jest umiejętność rozwiązywania problemów i organizacja pracy.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1112 KB
  • Liczba znaków: 2269
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz przykładowy wzór Listu Motywacyjnego:

Aby pobrać przykładowy wzór Listu Motywacyjnego należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Listu motywacyjnego.

Zaufaj specjalistom:

List motywacyjny to swego rodzaju rozwiniecie Curriculum Vitae. Wśród ponad 500 wzorów dokumentów aplikacyjnych znajdujących się w serwisie MasterCV.pl, znajdują się także wzory listów motywacyjnych. Wszystkie szablony pisane są przez osoby mające odpowiednie umiejętności nabyte w czasie licznych szkoleń a także pracy w branży HR w Polsce.

Dostępny do pobrania szablon listu motywacyjnego dla Asystenta Księgowego zapisany jest w następujących wersjach: DOC, ODT i PDF. Dzięki temu każdy bez problemu otworzy oraz będzie mógł edytować zawartość przy pomocy aplikacji: Adobe Reader, Libre Office i Microsoft Office. Również każdy przykład listu motywacyjnego ma dwie wersje: tradycyjna i nowoczesną.

Paczka z wzorem listu motywacyjnego dla Asystenta Księgowego należy ściągnąć ze strony i dalej zapisać na dysku komputera. Wzór spakowany jest w formacie .zip, który trzeba rozpakować. Dalej wybieramy wersję, którą chcemy edytować i przechodzimy do edycji szablonu. Na koniec należy pamiętać, żeby zatwierdzić wynik naszej pracy.