Wzór CV Agent Celny

Wzór CV Agent Celny

Wzór CV dla Agenta Celnego:

Przy pisaniu życiorysu zawodowego należy wymienić posiadane wykształcenie. Należy jednak pamiętać o tym, aby nie wspominać o ukończeniu przedszkola czy szkoły podstawowej, chyba, że jest to jedyne wykształcenie kandydata. Szablon CV dla Agenta Celnego został przygotowany z myślą o kandydatach posiadających średnie lub wyższe wykształcenie oraz pełną zdolność do czynności prawnych. Mile widziani są kandydaci ze znajomością minimum jednego języka obcego.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 934 KB
  • Liczba znaków: 2118
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz wzór CV dla Agenta Celnego:

Wzór CV Agent Celny

Zaufaj specjalistom:

Baza przykładów CV oraz innych dokumentów aplikacyjnych mieszczących się pod adresem www.MasterCV.pl obejmuje około 500 różnego rodzaju szablonów Curriculum Vitae, listów motywacyjnych, podań i życiorysów. Wszystkie te dokumenty zostały przygotowane przez specjalistów w zakresie HR. Dzięki temu pewność, że otrzymujesz wzór Curriculum Vitae najwyższej jakości.

Dostępny na tej stronie szablon Curriculum Vitae dla Agenta Celnego dostępny jest do ściągnięcia w dwóch wersjach: w wersji tradycyjnej i w wersji nowoczesnej. Dodatkowo wszystkie pliki zapisane są w następujących formatach: DOC, ODT i PDF, dzięki czemu otworzyć pliki przy pomocy aplikacji Libre Office, Microsoft Office i Adobe Reader.

Pobraną paczkę w skompresowanym formacie .zip należy pobrać i zapisać w naszym komputerze, dalej należy go rozpakować i wybrać interesujący nas wzór CV dla Agenta Celnego. Na końcu edytujemy dokument wstawiając własne dane. Tak napisane Curriculum Vitae daje pewność, że nasz dokument jest dobrze napisany i posiada wszystkie walory dobrego CV.