Wzór Listu Motywacyjnego Agent Celny

Wzór Listu Motywacyjnego Agent Celny

Wzór Listu Motywacyjnego dla Agenta Celnego:

Przy pisaniu listu motywacyjnego należy zadbać o to, aby był przygotowany poprawnie i w jak najkorzystniejszy sposób prezentował aplikującego. Osoby zainteresowane pracą w agencjach celnych mogą posłużyć się szablonem listu motywacyjnego dla Agenta Celnego. Został on opracowany z myślą o absolwentach szkół średnich lub wyższych, posługujących się minimum jednym językiem obcym. Pracodawcy preferują osoby cierpliwe i zdyscyplinowane.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 918 KB
  • Liczba znaków: 2075
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz wzór listu motywacyjnego dla Agenta Celnego:

Wzór listu motywacyjnego Agent Celny

Zaufaj specjalistom:

List motywacyjny jest rozwinięciem CV. Wśród ponad 500 szablonów dokumentów aplikacyjnych znajdujących się w serwisie www.MasterCV.pl, można znaleźć także szablony listów motywacyjnych. Każdy wzór opracowany jest przez osoby mające odpowiednie doświadczenie nabyte w trakcie licznych szkoleń oraz pracy w branży HR w Polsce.

Prezentowany szablon listu motywacyjnego dla Agenta Celnego zapisany jest w trzech wersjach: PDF, ODT oraz DOC. Dzięki temu każdy bez problemu otworzy i będzie mógł edytować treść przy pomocy aplikacji: Libre Office, Microsoft Office i Adobe Reader. Ponadto każdy wzór listu motywacyjnego posiada dwie wersje: tradycyjna a także nowoczesną.

Plik z wzorem listu motywacyjnego dla Agenta Celnego trzeba ściągnąć ze strony i dalej zapisać na dysku komputera. Szablon skompresowany jest w formacie .zip, który należy rozpakować. Wybieramy wersję, którą chcemy zmienić i przystępujemy do edycji szablonu. Na końcu należy pamiętać, aby zapisać wynik naszej pracy.