Wzór Podania o Pracę Urzędnik

Wzór Podania o Pracę Urzędnik

Wzór Podania o Pracę dla Urzędnika:

Podanie o pracę wykorzystuje się w przypadku, kiedy aplikujący poszukuje zatrudnienia na własną rękę. Odpowiadający na ogłoszenie pracodawcy, wykorzystuje się już list motywacyjny. Szablon podania o pracę dla Ulotkarza został opracowany z myślą o osobach posiadających takie cechy jak: rzetelność, komunikatywność i zaangażowanie w wypełnianie powierzonych obowiązków. Brak formalnych wymogów obnośnie wykształcenia.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1001 KB
  • Liczba znaków: 1397
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz przykładowy wzór Podania o Pracę:

Aby pobrać przykładowy wzór Podania o Pracę należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Podania o Pracę.

Zaufaj specjalistom:

Skuteczne dokumenty aplikacyjne są pierwszym krokiem do szukania satysfakcjonującej pracy. Baza dokumentów aplikacyjnych znajdująca się pod adresem www.MasterCV.pl powstał z myślą o osobach, które mają trudności z stworzeniem własnych dokumentów. Na stronie umieszczono ponad 500 różnych szablonów podań o pracę, które zostały napisane przy współudziale osób zajmujących się na co dzień rekrutacją lub pracują w firmach HR.

Mając na uwadze potrzeby czytelników serwisu wszystkie wzory podań o pracę zostały napisana w dwóch formach: w formie klasycznej oraz kreatywnej. Każdy szablon podania o pracę dla Urzędnika został także zapisany w kilku formatach umożliwiających przeglądanie plików przez następujące aplikacje: Microsoft Office, Libre Office oraz Adobe Reader.

Szablony podania o pracę dla Urzędnika znajdują się w skompresowanym pliku .zip, który należy pobrać na dysk twardy oraz otworzyć. Po wyborze interesującego nas szablonu otwieramy go i rozpoczynamy edycję, uzupełniając nasze dane. Po ukończeniu edycji wzoru podania zapisujemy poprawki. Zapisane podanie o pracę możemy wydrukować lub wysłać pocztą elektroniczną do pracodawcy.