Wzór CV Urzędnik


Wzór CV dla Urzędnika:

Życiorys zawodowy, zwany Curriculum Vitae jest dokumentem, który powinien być składany z listem motywacyjnym. Ewentualnie list, można zastąpić podaniem o pracę. W schemacie CV dla Ulotkarza uwzględniono kandydatów uczciwych, odpowiedzialnych, systematycznych, rzetelnych i komunikatywnych. Istotne dla pracodawcy jest także pozytywne nastawienie do wykonywanego zadania. Dokumenty można składać w agencjach reklamowych lub firmach zainteresowanych taką formą reklamy.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 890 KB
  • Liczba znaków: 2200
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz przykładowy wzór CV:

Aby pobrać przykładowy wzór CV należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Listu motywacyjnego.

Zaufaj specjalistom:

Grupa szablonów Curriculum Vitae i pozostałych dokumentów aplikacyjnych mieszczących się pod adresem www.MasterCV.pl mieści prawie 500 różnego rodzaju przykładów Curriculum Vitae, podań, życiorysów oraz listów motywacyjnych. Wszystkie te dokumenty zostały przygotowane przez osoby zajmujące się HR. Dzięki temu można być pewnym, że otrzymujesz szablon CV najlepszej jakości.

Prezentowany na tej stronie wzór Curriculum Vitae dla Urzędnika jest do ściągnięcia w dwóch wersjach: w wersji tradycyjnej oraz w wersji kreatywnej. Dodatkowo każdy dokument zapisany jest w trzech formatach: PDF, DOC oraz ODT, dzięki czemu można otworzyć pliki za pomocą programów Adobe Reader, Libre Office i Microsoft Office.

Ściągnięty plik w skompresowanym formacie .zip pobieramy oraz zapisujemy w naszym komputerze, dalej musimy go otworzyć i wybrać odpowiadający nam przykład Curriculum Vitae dla Urzędnika. Na sam koniec edytujemy dokument wstawiając osobiste dane. Tak napisane CV daje nam pewność, że nasz dokument aplikacyjny jest dobrze napisany a także posiada wszystkie walory dobrego CV.