Wzór Podania o Pracę Rezydent

Wzór Podania o Pracę Rezydent

Wzór Podania o Pracę dla Rezydenta:

Dokumentacja aplikacyjna powinna być sporządzona, zgodnie z oczekiwaniami potencjalnych pracodawców. W szablonie podania o pracę dla Rezydenta uwzględniono wyższe wykształcenie kandydata, jego wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej oraz umiejętność posługiwania się językiem mieszkańców kraju do którego rezydent chce być przydzielony. Mile widziane cechy to: operatywność, odpowiedzialność i samodzielność.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1165 KB
  • Liczba znaków: 1443
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz przykładowy wzór Podania o Pracę:

Aby pobrać przykładowy wzór Podania o Pracę należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Podania o Pracę.

Zaufaj specjalistom:

Profesjonalne dokumenty aplikacyjne są pierwszym krokiem do znalezienia lepszej pracy. Serwis internetowy mieszczący się pod adresem MasterCV.pl powstał z myślą o osobach, które mają problemy z stworzeniem własnych dokumentów. Nasza baza posiada około 500 różnych wzorów podań o pracę, które opracowano przy współudziale osób zajmujących się codziennie rekrutacją lub pracują w firmach Human Resources.

Mając na uwadze wymagania czytelników serwisu wszystkie wzory podań o pracę zostały napisana w dwóch wersjach: w formie klasycznej oraz kreatywnej. Każdy wzór podania o pracę dla Rezydenta został także zapisany w kilku formatach umożliwiających otwieranie dokumentów przez następujące programy: Microsoft Office, Libre Office i Adobe Reader.

Przykłady podania o pracę dla Rezydenta są umieszczone w spakowanym pliku .zip, który trzeba pobrać na dysk twardy i rozpakować. Po wyborze interesującego nas wzoru otwieramy go i rozpoczynamy edycję, wstawiając nasze dane. Po ukończeniu edycji szablonu podania zapisujemy poprawki. Zapisane podanie o pracę można wydrukować lub wysłać pocztą e-mile do pracodawcy.