Wzór CV Rezydent


Wzór CV dla Rezydenta:

Życiorys zawodowy powinien zawierać podstawowe informacje dotyczące aplikującego. Jego wykształcenie, doświadczenie zawodowe oraz posiadane umiejętności. W schemacie CV dla Rezydenta uwzględniono takie cechy aplikującego jak: komunikatywność, odpowiedzialność i uczciwość. Mile widziane przez pracodawców są osoby z wykształceniem wyższym oraz kilkuletnie, udokumentowane doświadczenie na różnorodnych stanowiskach branży turystycznej.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1062 KB
  • Liczba znaków: 2246
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz przykładowy wzór CV:

Aby pobrać przykładowy wzór CV należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Listu motywacyjnego.

Zaufaj specjalistom:

Baza wzorów CV i pozostałych dokumentów aplikacyjnych umieszczona pod adresem www.MasterCV.pl mieści około 500 różnych wzorów CV, podań, życiorysów i listów motywacyjnych. Każdy z tych dokumentów został przygotowany przez specjalistów w zakresie HR. Dzięki temu można być pewnym, że pobierasz przykład CV najwyższej jakości.

Dostępny powyżej wzór Curriculum Vitae dla Rezydenta jest do ściągnięcia w dwóch wersjach: w wersji tradycyjnej oraz w wersji kreatywnej. Ponadto wszystkie dokumenty zapisane są w następujących formatach: DOC, ODT i PDF, dzięki czemu możemy otworzyć szablony za pomocą aplikacji Adobe Reader, Microsoft Office oraz Libre Office.

Ściągniętą paczkę w skompresowanym formacie .zip pobieramy oraz zapisujemy na dysku twardym komputera, dalej należy go otworzyć i wybrać odpowiadający nam przykład CV dla Rezydenta. Na samym końcu edytujemy dokument wstawiając własne dane. Tak stworzone CV daje pewność, że nasz dokument aplikacyjny jest dobrze napisany a także posiada wszelkie przymioty dobrego Curriculum Vitae.