Wzór Podania o Pracę Przewodnik Miejski

Wzór Podania o Pracę Przewodnik Miejski

Wzór Podania o Pracę dla Przewodnika Miejskiego:

Podanie o pracę jest to dokument pomocny wtedy, gdy chcemy podjąć pracę w danym zawodzie, a nie jest prowadzona rekrutacja. Dokument ten najlepiej jest zanieść osobiście do firmy, w której pragniemy podjąć pracę wraz z CV i listem motywacyjnym. Podanie o pracę dla Przewodnika Miejskiego opracowano z myślą o osobach, które mają umiejętności interpersonalne, potrafią nawiązać kontakt z ludźmi i bardzo dobrze znają swoje miasto.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1014 KB
  • Liczba znaków: 1292
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz wzór podania o pracę dla Przewodnika Miejskiego:

Wzór podania o pracę Przewodnik Turystyczny

Zaufaj specjalistom:

Dobre dokumenty aplikacyjne są podstawą do dostania dobrej pracy. Serwis internetowy mieszczący się pod adresem www.MasterCV.pl został stworzony z myślą o osobach, które mogą mieć trudności z napisaniem własnych dokumentów. W serwisie znajduje się prawie 500 różnych szablonów podań o pracę, które powstały przy współudziale osób zajmujących się codziennie rekrutacją lub są zatrudniani w firmach Human Resources.

Uwzględniając potrzeby czytelników serwisu wszelkie szablony podań o pracę zostały napisana w dwóch wersjach: w formie tradycyjnej oraz nowoczesnej. Każdy wzór podania o pracę dla Przewodnika Miejskiego został również zapisany w kilku formatach umożliwiających edycję plików przez poniższe programy: Libre Office, Microsoft Office oraz Adobe Reader.

Pliki podania o pracę dla Przewodnika Miejskiego są umieszczone w skompresowanym pliku .zip, który trzeba pobrać na swój komputer i rozpakować. Dalej otwieramy interesujący nas szablon i rozpoczynamy edycję, uzupełniając nasze dane. Po zakończeniu edycji szablonu podania zatwierdzamy zmiany. Ukończone podanie o pracę można wydrukować lub wysłać drogą elektroniczną do pracodawcy.