Wzór CV Przewodnik Miejski

Wzór CV Przewodnik Miejski

Wzór CV dla Przewodnika Miejskiego:

Praca przewodnika bardziej jest pasją niż pracą. Zawód ten zarezerwowany jest dla prawdziwych pasjonatów i miłośników miast. Do głównych zadań na tym stanowisku pracy jest obsługa turystów, oprowadzanie wycieczek oraz dbanie o swoich podopiecznych. Od kandydatów wymaga się bardzo dobrej znajomości miasta, umiejętności prowadzenia rozmowy i zainteresowania odbiorcy. Ponadto trzeba mieć ukończony kurs przewodnika wycieczek.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 911 KB
  • Liczba znaków: 2095
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz wzór CV dla Przewodnika Miejskiego:

Wzór CV Przewodnik Turystyczny

Zaufaj specjalistom:

Baza przykładów CV i innych dokumentów aplikacyjnych umieszczona pod adresem MasterCV.pl mieści ponad 500 różnego rodzaju przykładów CV, podań, życiorysów oraz listów motywacyjnych. Każdy z tych dokumentów został przygotowany przez specjalistów w zakresie HR. Dzięki temu można być pewnym, że otrzymujesz przykład Curriculum Vitae najlepszej jakości.

Dostępny poniżej wzór Curriculum Vitae dla Przewodnika Miejskiego jest do ściągnięcia w dwóch wariantach: w wersji klasycznej oraz w wersji kreatywnej. Dodatkowo wszystkie dokumenty zapisane są w trzech formatach: ODT, DOC i PDF, dzięki czemu otworzyć pliki za pomocą programów Adobe Reader, Microsoft Office oraz Libre Office.

Ściągniętą paczkę w spakowanym formacie .zip należy pobrać oraz zapisać na dysku twardym komputera, następnie należy go rozpakować i wybrać odpowiadający nam przykład Curriculum Vitae dla Przewodnika Miejskiego. Na końcu edytujemy dokument wstawiając tam własne dane. Tak napisane Curriculum Vitae daje nam pewność, że nasz dokument jest profesjonalnie napisany oraz posiada wszystkie przymioty dobrego CV.