Wzór Podania o Pracę Prezes

Wzór Podania o Pracę Prezes

Wzór Podania o Pracę dla Prezesa:

Podanie o pracę można wykorzystać, w staraniach o zatrudnienie u pracodawcy, który nie prowadzi otwartej rekrutacji. Kandydat na prezesa powinien wyróżniać się wyższym wykształceniem, wieloletnim doświadczeniem w branży oraz udokumentowaną praktyką na stanowiskach kierowniczych. Szablon podania o pracę dla Prezesa przygotowano z myślą o osobach odpowiedzialnych, przedsiębiorczych, komunikatywnych i zorganizowanych.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1057 KB
  • Liczba znaków: 1236
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz wzór podania o pracę dla Prezesa:

Wzór podania o pracę Dyrektor Generalny

Zaufaj specjalistom:

Skuteczne dokumenty aplikacyjne są podstawą do dostania wymarzonej pracy. Serwis internetowy mieszczący się pod adresem www.MasterCV.pl otwarto z myślą o osobach, które mają kłopoty z pisaniem indywidualnych dokumentów. Na stronie umieszczono ponad 500 różnych szablonów podań o pracę, które zostały napisane przy współudziale osób zajmujących się zawodowo rekrutacją lub są zatrudniani w firmach Human Resources.

Uwzględniając wymagania czytelników serwisu wszelkie przykłady podań o pracę opracowano w dwóch formach: w formie tradycyjnej oraz nowoczesnej. Każdy wzór podania o pracę dla Prezesa został także zapisany w kilku formatach umożliwiających otwieranie dokumentów przez poniższe aplikacje: Adobe Reader, Libre Office i Microsoft Office.

Przykłady podania o pracę dla Prezesa są umieszczone w spakowanym pliku .zip, który trzeba pobrać na swój komputer i rozpakować. Po wyborze interesującego nas wzoru otwieramy go i rozpoczynamy edycję, uzupełniając nasze własne informacje. Po ukończeniu edycji szablonu podania zatwierdzamy poprawki. Tak powstałe podanie o pracę można wydrukować albo wysłać pocztą e-mile do pracodawcy.