Wzór CV Prezes

Wzór CV Prezes

Wzór CV dla Prezesa:

Jeżeli pracodawca wyraźnie sobie tego nie życzy, to nie trzeba załączać do życiorysu zawodowego zdjęcia, a jeśli już to najlepiej portretowe, utrzymane w poważnej konwencji. Schemat CV dla Prezesa został przygotowany dla osób wysoce wykwalifikowanych, posiadających wyższe wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych. Pracodawcy poszukują osób przedsiębiorczych, odpowiedzialnych, operatywnych i komunikatywnych.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 946 KB
  • Liczba znaków: 2150
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz wzór CV dla Prezesa:

Wzór CV Dyrektor Generalny

Zaufaj specjalistom:

Grupa wzorów Curriculum Vitae i innych dokumentów aplikacyjnych znajdujących się pod adresem MasterCV.pl mieści prawie 500 różnych wzorów Curriculum Vitae, życiorysów, listów motywacyjnych i podań. Każdy z tych dokumentów został przygotowany przez specjalistów w zakresie rekrutacji. Dzięki temu można być pewnym, że pobierasz przykład CV najlepszej jakości.

Dostępny poniżej wzór CV dla Prezesa jest do pobrania w dwóch wersjach: w wersji tradycyjnej oraz w wersji kreatywnej. Ponadto każdy dokument zapisany jest w trzech formatach: PDF, ODT i DOC, dzięki czemu możemy otworzyć wzory za pomocą aplikacji Adobe Reader, Microsoft Office i Libre Office.

Pobraną paczkę w spakowanym formacie .zip pobieramy oraz zapisujemy na dysku twardym komputera, dalej należy go rozpakować i wybrać interesujący nas przykład CV dla Prezesa. Na końcu edytujemy dokument wstawiając własne dane. Tak napisane CV daje nam pewność, że nasz dokument aplikacyjny jest dobrze napisany oraz posiada wszystkie przymioty dobrego CV.