Wzór Podania o Pracę Funkcjonariusz Inspekcji Celnej

Wzór Podania o Pracę Funkcjonariusz Inspekcji Celnej

Wzór Podania o Pracę dla Funkcjonariusza Inspekcji Celnej:

Wystosowanie prośby o zatrudnienie oraz odpowiednie kwalifikacje kandydata są podstawą do zaproszenia go przez potencjalnego pracodawcę na rozmowę kwalifikacyjną. Szablon podania o pracę dla Funkcjonariusza Inspekcji Celnej został sporządzony z myślą o osobach posiadających polskie obywatelstwo, pełnię praw cywilnych i obywatelskich, a także wykształcenie wyższe. Pracodawcy zwracają szczególną uwagę na doświadczenie na podobnym stanowisku.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 983 KB
  • Liczba znaków: 1261
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz przykładowy wzór Podania o Pracę:

Aby pobrać przykładowy wzór Podania o Pracę należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Podania o Pracę.

Zaufaj specjalistom:

Dobre dokumenty aplikacyjne są pierwszym krokiem do szukania wymarzonej pracy. Serwis internetowy działający pod adresem www.MasterCV.pl otwarto z myślą o osobach, które mogą mieć kłopoty z napisaniem własnych dokumentów. W serwisie znajduje się prawie 500 różnych wzorów podań o pracę, które zostały napisane przy współudziale specjalistów zajmujących się zawodowo rekrutacją lub są zatrudniani w firmach Human Resources.

Biorąc pod uwagę wymagania czytelników serwisu wszystkie szablony podań o pracę powstały w dwóch formach: w formie tradycyjnej oraz nowoczesnej. Każdy przykład podania o pracę dla Funkcjonariusza Inspekcji Celnej został także zapisany w kilku formatach umożliwiających przeglądanie plików przez następujące programy: Adobe Reader, Microsoft Office i Libre Office.

Przykłady podania o pracę dla Funkcjonariusza Inspekcji Celnej znajdują się w skompresowanym pliku .zip, który trzeba pobrać na swój komputer oraz otworzyć. Dalej otwieramy interesujący nas szablon i zaczynamy edycję, uzupełniając nasze dane. Po ukończeniu edycji szablonu podania zatwierdzamy poprawki. Tak powstałe podanie o pracę możemy wydrukować lub wysłać pocztą e-mile do pracodawcy.