Wzór Listu Motywacyjnego Funkcjonariusz Inspekcji Celnej

Wzór Listu Motywacyjnego Funkcjonariusz Inspekcji Celnej

Wzór Listu Motywacyjnego dla Funkcjonariusza Inspekcji Celnej:

W porównaniu do podania o pracę, list motywacyjny należy pisać nieco bardziej refleksyjnie i ze świadomością celu. Schemat listu motywacyjnego dla Funkcjonariusza Inspekcji Celnej został opracowany dla kandydatów legitymujących się wyższym wykształceniem. Pracodawcy zwracają szczególną uwagę na kierunek studiów. Najbardziej preferowane to prawo lub ekonomia. Osoby zainteresowane powinna cechować odpowiedzialność, uczciwość i spostrzegawczość.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 864 KB
  • Liczba znaków: 2021
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz przykładowy wzór Listu Motywacyjnego:

Aby pobrać przykładowy wzór Listu Motywacyjnego należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Listu motywacyjnego.

Zaufaj specjalistom:

List motywacyjny jest rozwinięciem Curriculum Vitae. Wśród prawie 500 wzorów dokumentów aplikacyjnych znajdujących się w serwisie www.MasterCV.pl, znajdują się także przykłady listów motywacyjnych. Wszystkie wzory pisane są przez osoby posiadające odpowiednie doświadczenie nabyte w trakcie licznych szkoleń oraz pracy w branży HR w kraju.

Opublikowany szablon listu motywacyjnego dla Funkcjonariusza Inspekcji Celnej zapisany jest w następujących wersjach: ODT, DOC oraz PDF. Dzięki temu każdy bez problemu otworzy i będzie mógł edytować zawartość przy pomocy aplikacji: Adobe Reader, Microsoft Office i Libre Office. Także każdy szablon listu motywacyjnego ma dwie wersje: klasyczną i kreatywną.

Plik z szablonem listu motywacyjnego dla Funkcjonariusza Inspekcji Celnej należy pobrać ze strony oraz dalej zapisać na dysku komputera. Wzór spakowany jest w formacie .zip, który trzeba rozpakować. Dalej wybieramy wersję, która nam najbardziej odpowiada i przechodzimy do edycji wzoru. Na końcu należy pamiętać, aby zatwierdzić wynik naszych zmian.