Wzór Podania o Pracę Dyrektor ds. Administracyjnych

Wzór Podania o Pracę Dyrektor ds. Administracyjnych

Wzór Podania o Pracę dla Dyrektora ds. Administracyjnych:

W podaniu o pracę zawarta powinna być prośba o zatrudnienie na konkretne stanowisko oraz uzasadnienie, dlaczego to właśnie jego autor powinien otrzymać tę posadę. Szablon podania o pracę dla Dyrektora ds. Administracyjnych przygotowany został dla osób z wykształceniem wyższym ekonomicznym, administracyjnym lub prawniczym. Na stanowiskach kierowniczych preferowane są osoby samodzielne, przedsiębiorcze i zorganizowane.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 955 KB
  • Liczba znaków: 1233
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz przykładowy wzór Podania o Pracę:

Aby pobrać przykładowy wzór Podania o Pracę należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Podania o Pracę.

Zaufaj specjalistom:

Dobre dokumenty aplikacyjne są pierwszym krokiem do otrzymania satysfakcjonującej pracy. Baza dokumentów aplikacyjnych znajdująca się pod adresem www.MasterCV.pl został stworzony z myślą o osobach, które mają trudności z napisaniem własnych dokumentów. W naszej bazie posiadamy około 500 różnego rodzaju przykładów podań o pracę, które powstały przy udziale osób zajmujących się na co dzień rekrutacją lub pracują w firmach Human Resources.

Mając na uwadze potrzeby czytelników serwisu wszystkie szablony podań o pracę opracowano w dwóch wersjach: w formie tradycyjnej i kreatywnej. Każdy wzór podania o pracę dla Dyrektora ds. Administracyjnych został równocześnie zapisany w trzech formatach umożliwiających edycję dokumentów przez poniższe aplikacje: Microsoft Office, Libre Office i Adobe Reader.

Wzory podania o pracę dla Dyrektora ds. Administracyjnych są umieszczone w spakowanym pliku .zip, który trzeba pobrać na dysk twardy oraz otworzyć. Nastęnie otwieramy interesujący nas szablon i zaczynamy edycję, uzupełniając nasze własne informacje. Po ukończeniu edycji przykładu podania zapisujemy poprawki. Gotowe podanie o pracę można wydrukować lub wysłać przez e-mail do pracodawcy.