Wzór CV Dyrektor ds. Administracyjnych

Wzór CV Dyrektor ds. Administracyjnych

Wzór CV dla Dyrektora ds. Administracyjnych:

W Curriculum Vitae oprócz podstawowych informacji o wykształceniu i doświadczeniu zawodowym można wspomnieć o dodatkowych umiejętnościach i zainteresowaniach. Ze wzoru CV dla Dyrektora ds. Administracyjnych mogą skorzystać osoby posiadające zdolności negocjacyjne, umiejętności planowania i organizacji pracy własnej i innych oraz zdolności przywódcze. Pracodawcy poszukują osób z odpowiednim wykształceniem wyższym.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 986 KB
  • Liczba znaków: 2036
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz przykładowy wzór CV:

Aby pobrać przykładowy wzór CV należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Listu motywacyjnego.

Zaufaj specjalistom:

Baza CV i pozostałych dokumentów aplikacyjnych znajdująca się pod adresem MasterCV.pl mieści prawie 500 różnorodnych przykładów CV, podań, życiorysów i listów motywacyjnych. Wszystkie te dokumenty zostały przygotowane przez specjalistów w zakresie HR. Dzięki temu można być pewnym, że pobierasz przykład CV najwyższej jakości.

Prezentowany poniżej wzór CV dla Dyrektora ds. Administracyjnych dostępny jest do ściągnięcia w dwóch wersjach: w wersji klasycznej i w wersji nowoczesnej. Dodatkowo każdy plik zapisany jest w następujących formatach: ODT, DOC oraz PDF, dzięki czemu można otworzyć wzory za pomocą programów Libre Office, Microsoft Office oraz Adobe Reader.

Pobrany plik w skompresowanym formacie .zip pobieramy oraz zapisujemy na dysku twardym komputera, następnie należy go rozpakować i wybrać odpowiadający nam szablon Curriculum Vitae dla Dyrektora ds. Administracyjnych. Na sam koniec przechodzimy do edycji dokumentu wstawiając tam własne dane. Tak stworzone CV daje nam pewność, że nasz dokument aplikacyjny jest dobrze napisany oraz posiada niezbędne przymioty dobrego CV.