Wzór Podania o Pracę Biegły Rewident

Wzór Podania o Pracę Biegły Rewident

Wzór Podania o Pracę dla Biegłego Rewidenta:

W podaniu o pracę powinna zawierać się prośba o przyjęcie na dane stanowisko i krótkie uzasadnienie, dlaczego wybór autora pisma będzie dla pracodawcy najbardziej korzystny. O stanowisko biegłego rewidenta mogą starać się osoby o nieposzlakowanej opinii dysponujące zaświadczeniem o niekaralności. Wzór podania o pracę dla Biegłego Rewidenta opracowano z myślą o osobach, które ukończyły studia wyższe.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 919 KB
  • Liczba znaków: 1197
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz przykładowy wzór Podania o Pracę:

Aby pobrać przykładowy wzór Podania o Pracę należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Podania o Pracę.

Zaufaj specjalistom:

Dobre dokumenty aplikacyjne są pierwszym krokiem do dostania dobrej pracy. Baza dokumentów aplikacyjnych znajdująca się pod adresem MasterCV.pl otwarto z myślą o osobach, które mogą mieć kłopoty z napisaniem indywidualnych dokumentów. Nasza baza posiada ponad 500 różnych szablonów podań o pracę, które powstały przy współudziale specjalistów zajmujących się zawodowo rekrutacją lub pracują w firmach Human Resources.

Biorąc pod uwagę wymagania użytkowników serwisu wszystkie wzory podań o pracę powstały w dwóch wersjach: w formie klasycznej i nowoczesnej. Każdy wzór podania o pracę dla Biegłego Rewidenta został równocześnie zapisany w kilku formatach umożliwiających otwieranie dokumentów przez poniższe aplikacje: Adobe Reader, Libre Office i Microsoft Office.

Przykłady podania o pracę dla Biegłego Rewidenta znajdują się w spakowanym pliku .zip, który trzeba pobrać na komputer oraz rozpakować. Nastęnie otwieramy interesujący nas szablon i zaczynamy edycję, uzupełniając nasze dane. Po zakończeniu edycji przykładu podania zapisujemy poprawki. Tak powstałe podanie o pracę można wydrukować lub wysłać pocztą e-mile do pracodawcy.