Wzór Listu Motywacyjnego Biegły Rewident

Wzór Listu Motywacyjnego Biegły Rewident

Wzór Listu Motywacyjnego dla Biegłego Rewidenta:

Praca biegłego rewidenta, czyli audytora to jeden z zawodów zaufania publicznego. Podstawowym wymogiem jest ukończenie uczelni wyższej. Równie ważne jest odbycie dwuletniej praktyki zawodowej jako księgowy oraz uzyskanie dyplomu biegłego rewidenta. Szablon listu motywacyjnego dla Biegłego Rewidenta został opracowany z myślą o osobach, które oprócz wymienionych wyżej warunków złożyły uroczyste ślubowanie.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 800 KB
  • Liczba znaków: 1957
  • Data dodania: Listopad 2017

Pobierz przykładowy wzór Listu Motywacyjnego:

Aby pobrać przykładowy wzór Listu Motywacyjnego należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Listu motywacyjnego.

Zaufaj specjalistom:

List motywacyjny jest rozwinięciem Curriculum Vitae. Spośród ponad 500 przykładów dokumentów aplikacyjnych dostępnych na stronie MasterCV.pl, znajdują się także wzory listów motywacyjnych. Wszystkie przykłady pisane są przez osoby mające odpowiednie doświadczenie nabyte w trakcie wielu szkoleń oraz pracy w firmach Human Resources w Polsce.

Opublikowany przykład listu motywacyjnego dla Biegłego Rewidenta dostępny jest w trzech wersjach: DOC, ODT i PDF. Dzięki temu każdy bez kłopotów otworzy oraz będzie mógł edytować treść przy pomocy aplikacji: Adobe Reader, Libre Office i Microsoft Office. Ponadto każdy wzór listu motywacyjnego posiada dwie wersje: klasyczną oraz nowoczesną.

Paczka z przykładem listu motywacyjnego dla Biegłego Rewidenta trzeba pobrać ze strony i dalej zapisać na dysku twardym komputera. Dokument skompresowany jest w formacie .zip, który trzeba rozpakować. Wybieramy wersję, którą chcemy edytować i przystępujemy do edycji dokumentu. Na końcu trzeba pamiętać, aby zapisać wynik naszych zmian.