Wzór CV Technolog


Wzór CV dla Technologa:

Z reguły pracodawca ma do przeglądnięcia większą ilość dokumentów aplikacyjnych. Warto więc umieścić w nich te informacje, które zwrócą jego uwagę na konkretnego kandydata. Osoby zainteresowane pracą w restauracjach, barach, bufetach czy placówkach żywienia zbiorowego mogą skorzystać z szablonu CV dla Technika Żywienia. Pracodawcy poszukują osób odpowiedzialnych, systematycznych, zorganizowanych i kreatywnych.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 984 KB
  • Liczba znaków: 2355
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz przykładowy wzór CV:

Aby pobrać przykładowy wzór CV należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Listu motywacyjnego.

Zaufaj specjalistom:

Grupa wzorów CV i pozostałych dokumentów aplikacyjnych znajdujących się pod adresem MasterCV.pl obejmuje około 500 różnego rodzaju szablonów CV, listów motywacyjnych, podań oraz życiorysów. Każdy z tych dokumentów został przygotowany przez specjalistów w zakresie rekrutacji. Dzięki temu można być pewnym, że dostajesz szablon CV najwyższej jakości.

Dostępny powyżej szablon Curriculum Vitae dla Technologa dostępny jest do ściągnięcia w dwóch wersjach: w wersji klasycznej oraz w wersji kreatywnej. Ponadto wszystkie pliki zapisane są w trzech formatach: PDF, DOC oraz ODT, dzięki czemu otworzyć wzory przy pomocy aplikacji Adobe Reader, Microsoft Office i Libre Office.

Ściągniętą paczkę w skompresowanym formacie .zip pobieramy oraz zapisujemy w naszym komputerze, dalej należy go rozpakować i wybrać odpowiadający nam przykład Curriculum Vitae dla Technologa. Na sam koniec przechodzimy do edycji dokumentu wstawiając tam osobiste dane. Tak stworzone CV daje nam pewność, że nasz dokument jest profesjonalnie napisany oraz posiada wszelkie walory dobrego Curriculum Vitae.