Wzór Podania o Pracę Technolog

Wzór Podania o Pracę Technolog

Wzór Podania o Pracę dla Technologa:

Standardowymi dokumentami wymaganymi przez pracodawców są CV i list motywacyjny. Dlatego podanie o pracę można złożyć u pracodawcy, który nie prowadzi otwartej rekrutacji. Szablon podania o pracę dla Technika Żywienia przeznaczony jest dla osób posiadających dyplom ukończenia szkoły średniej o profilu gastronomicznym. Na tym stanowisku wymaga się od pracownika refleksu, podzielności uwagi i systematyczności.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1095 KB
  • Liczba znaków: 1552
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz przykładowy wzór Podania o Pracę:

Aby pobrać przykładowy wzór Podania o Pracę należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Podania o Pracę.

Zaufaj specjalistom:

Skuteczne dokumenty aplikacyjne są podstawą do szukania wymarzonej pracy. Serwis internetowy mieszczący się pod adresem www.MasterCV.pl powstał z myślą o osobach, które mogą mieć kłopoty z stworzeniem własnych dokumentów. W serwisie znajduje się prawie 500 różnego rodzaju szablonów podań o pracę, które zostały napisane przy udziale specjalistów zajmujących się codziennie rekrutacją lub pracują w firmach Human Resources.

Mając na uwadze potrzeby czytelników serwisu wszelkie wzory podań o pracę opracowano w dwóch formach: w formie tradycyjnej i kreatywnej. Każdy wzór podania o pracę dla Technologa został równocześnie zapisany w trzech formatach umożliwiających otwieranie plików przez poniższe programy: Adobe Reader, Libre Office i Microsoft Office.

Pliki podania o pracę dla Technologa są umieszczone w spakowanym pliku .zip, który trzeba pobrać na swój komputer i rozpakować. Po wyborze interesującego nas szablonu otwieramy go i zaczynamy edycję, wstawiając nasze własne informacje. Po zakończeniu edycji przykładu podania zatwierdzamy zmiany. Ukończone podanie o pracę można wydrukować albo wysłać przez e-mail do pracodawcy.