Wzór CV Recepcjonistka

Wzór CV Recepcjonistka

Wzór CV dla Recepcjonistki:

Osoby pracujące na stanowisku recepcjonistki odpowiedzialne są za prowadzenie recepcji, przyjmowanie i wydawanie kart hotelowych, obsługę gości, rezerwację miejsc. Od kandydatów wymagana jest biegła znajomość przynajmniej jednego języka obcego, sumienność, zorientowanie na klienta, umiejętność samodzielnej pracy. W zamian pracodawca oferuje pracę w stabilnej firmie z perspektywami rozwoju, liczne szkolenia i doskonalenie zawodowe oraz atrakcyjne wynagrodzenie.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 908 KB
  • Liczba znaków: 2270
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz wzór CV dla Recepcjonistki:

Wzór CV Recepcjonista

Zaufaj specjalistom:

Grupa Curriculum Vitae i pozostałych dokumentów aplikacyjnych znajdująca się pod adresem www.MasterCV.pl obejmuje ponad 500 różnych wzorów Curriculum Vitae, podań, życiorysów i listów motywacyjnych. Wszystkie te dokumenty zostały przygotowane przez specjalistów w zakresie HR. Dzięki temu pewność, że pobierasz przykład Curriculum Vitae najlepszej jakości.

Dostępny poniżej wzór Curriculum Vitae dla Recepcjonistki jest do pobrania w dwóch wariantach: w wersji klasycznej oraz w wersji nowoczesnej. Ponadto każdy plik zapisany jest w następujących formatach: DOC, ODT i PDF, dzięki czemu otworzyć pliki za pomocą programów Libre Office, Microsoft Office i Adobe Reader.

Ściągniętą paczkę w skompresowanym formacie .zip należy pobrać oraz zapisać w naszym komputerze, następnie należy go otworzyć i wybrać odpowiadający nam szablon CV dla Recepcjonistki. Na sam koniec edytujemy dokument wstawiając tam własne dane. Tak napisane CV daje nam pewność, że nasz dokument aplikacyjny jest profesjonalnie napisany i posiada wszystkie przymioty dobrego CV.