Wzór Listu Motywacyjnego Recepcjonistka

Wzór Listu Motywacyjnego Recepcjonistka

Wzór Listu Motywacyjnego dla Recepcjonistki:

Gotowy wzór listu motywacyjnego dla Recepcjonistki został opracowany pod kątem pracy w hotelu na recepcji. Dokument powstał dla osoby, która nie posiada doświadczenia w podobnej pracy, lecz posiada wszelkie potrzebne kwalifikacje takie jak: znajomość języków obcych, dyspozycyjność, zaradność czy miła aparycja. Niewątpliwym atutem jest również miłe usposobienie i zorientowanie na klienta.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 1070 KB
  • Liczba znaków: 2227
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz wzór listu motywacyjnego dla Recepcjonistki:

Wzór listu motywacyjnego Recepcjonista

Zaufaj specjalistom:

List motywacyjny to swego rodzaju rozwiniecie Curriculum Vitae. Spośród ponad 500 wzorów dokumentów aplikacyjnych umieszczonych na stronie MasterCV.pl, dostępne są również wzory listów motywacyjnych. Każdy szablon opracowany jest przez osoby mające odpowiednie umiejętności nabyte w czasie wielu kursów i pracy w branży Human Resources w Polsce.

Prezentowany szablon listu motywacyjnego dla Recepcjonistki dostępny jest w następujących wersjach: PDF, DOC oraz ODT. Dzięki temu każdy bez problemu otworzy oraz będzie mógł zmieniać zawartość za pomocą aplikacji: Adobe Reader, Microsoft Office i Libre Office. Także wszystkie przykłady listów motywacyjnych posiadają dwie wersje: tradycyjna a także nowoczesną.

Plik z przykładem listu motywacyjnego dla Recepcjonistki należy pobrać poniżej oraz kolejno zapisać na dysku twardym komputera. Szablon spakowany jest w formacie .zip, który trzeba rozpakować. Wybieramy wersję, którą chcemy zmienić i przystępujemy do edycji dokumentu. Na koniec trzeba pamiętać, aby zatwierdzić wynik naszej pracy.