Wzór CV Project Manager


Wzór CV dla Project Managera:

Praca w zawodzie Project Manager skierowana jest do osób ambitnych, które nie boją się wyzwań oraz potrafią się ciągle uczyć i doskonalić swoje umiejętności. Od kandydatów wymagane jest ukończenie studiów wyższych, bardzo dobra znajomość języka angielskiego, bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność improwizacji i głowa pełna pomysłów. W zamian pracownik otrzymuje wynagrodzenie adekwatne do osiągnięć, samochód służbowy oraz atrakcyjny pakiet socjalny.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 976 KB
  • Liczba znaków: 2026
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz przykładowy wzór CV:

Aby pobrać przykładowy wzór CV należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Listu motywacyjnego.

Zaufaj specjalistom:

Baza CV i innych dokumentów aplikacyjnych mieszczących się pod adresem www.MasterCV.pl mieści prawie 500 różnych wzorów CV, podań, życiorysów i listów motywacyjnych. Wszystkie te dokumenty zostały przygotowane przez specjalistów w zakresie rekrutacji. Dzięki temu masz pewność, że otrzymujesz przykład CV najwyższej jakości.

Dostępny na tej stronie szablon CV dla Project Managera jest do ściągnięcia w dwóch wariantach: w wersji tradycyjnej i w wersji nowoczesnej. Dodatkowo każdy plik zapisany jest w następujących formatach: ODT, DOC oraz PDF, dzięki czemu możemy otworzyć wzory przy pomocy aplikacji Libre Office, Microsoft Office i Adobe Reader.

Pobrany plik w spakowanym formacie .zip należy pobrać i zapisać na dysku twardym komputera, dalej należy go rozpakować i wybrać interesujący nas przykład Curriculum Vitae dla Project Managera. Na sam koniec edytujemy dokument wstawiając osobiste dane. Tak stworzone CV daje pewność, że nasz dokument aplikacyjny jest profesjonalnie napisany i posiada niezbędne cechy dobrego CV.