Wzór Podania o Pracę Project Manager

Wzór Podania o Pracę Project Manager

Wzór Podania o Pracę dla Project Managera:

Podanie o pracę jest to dokument pomocny w poszukiwaniu pracy wtedy, gdy pracodawca, u którego chcielibyśmy pracować nie prowadzi aktualnie rekrutacji. Podanie wraz z Curriculum Vitae oraz listem motywacyjnym należy samodzielnie zanieść do pracodawcy. Podanie o pracę dla Project Managera stworzono dla osób, które posiadają już duże doświadczenie w podobnej pracy oraz są pełne determinacji i motywacji do zmiany pracy.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 945 KB
  • Liczba znaków: 1223
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz przykładowy wzór Podania o Pracę:

Aby pobrać przykładowy wzór Podania o Pracę należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Podania o Pracę.

Zaufaj specjalistom:

Dobre dokumenty aplikacyjne są pierwszym krokiem do otrzymania dobrej pracy. Strona internetowa znajdująca się pod adresem MasterCV.pl otwarto z myślą o osobach, które mogą mieć problemy z napisaniem własnych dokumentów. W serwisie znajduje się około 500 różnych przykładów podań o pracę, które zostały napisane przy współudziale osób zajmujących się codziennie rekrutacją lub pracują w firmach Human Resources.

Biorąc pod uwagę potrzeby użytkowników serwisu wszystkie przykłady podań o pracę zostały napisana w dwóch wersjach: w formie tradycyjnej oraz nowoczesnej. Każdy przykład podania o pracę dla Project Managera został również zapisany w kilku formatach umożliwiających otwieranie dokumentów przez poniższe aplikacje: Adobe Reader, Microsoft Office i Libre Office.

Przykłady podania o pracę dla Project Managera są umieszczone w skompresowanym pliku .zip, który należy pobrać na swój komputer oraz rozpakować. Po wyborze interesującego nas wzoru otwieramy go i rozpoczynamy edycję, wstawiając nasze dane. Po zakończeniu edycji szablonu podania zapisujemy zmiany. Zapisane podanie o pracę można wydrukować albo wysłać przez e-mail do pracodawcy.