Wzór CV Nauczyciel

Wzór CV Nauczyciel

Wzór CV dla Nauczyciela:

Praca w zawodzie Nauczyciela jest bardzo specyficzna. Od kandydata wymaga wielkiego samozaparcia i motywacji do pracy. Praca w szkole nie należy do łatwych, jednak może przynosić wiele satysfakcji. Aby zostać nauczycielem wymagane jest ukończenie studiów o specjalizacji nauczycielskiej. Praca nie jest łatwa ale pozwala na samorealizację. Dodatkowym atutem tej profesji jest również wolny okres wakacji letnich i zimowych oraz wszelkie święta.


Informacje o pliku:

  • Format: PDF, DOC, ODT
  • Rozmiar: 980 KB
  • Liczba znaków: 2030
  • Data dodania: Październik 2017

Pobierz przykładowy wzór CV:

Aby pobrać przykładowy wzór CV należy polubić nasz profil na Facebooku klikając poniżej w przycisk „Lubię to!”. Po zatwierdzeniu kliknięcia automatycznie zostanie odblokowany dostęp do Listu motywacyjnego.

Zaufaj specjalistom:

Baza CV i innych dokumentów aplikacyjnych umieszczona pod adresem www.MasterCV.pl mieści ponad 500 różnych szablonów CV, listów motywacyjnych, podań i życiorysów. Każdy z tych dokumentów został przygotowany przez osoby zajmujące się rekrutacją. Dzięki temu masz pewność, że dostajesz szablon Curriculum Vitae najwyższej jakości.

Dostępny poniżej wzór Curriculum Vitae dla Nauczyciela jest do pobrania w dwóch wariantach: w wersji klasycznej oraz w wersji nowoczesnej. Dodatkowo każdy plik zapisany jest w trzech formatach: DOC, ODT i PDF, dzięki czemu możemy otworzyć pliki za pomocą programów Adobe Reader, Microsoft Office oraz Libre Office.

Pobrany plik w spakowanym formacie .zip należy pobrać i zapisać w naszym komputerze, następnie musimy go otworzyć i wybrać odpowiadający nam szablon Curriculum Vitae dla Nauczyciela. Na końcu edytujemy dokument wstawiając tam indywidualne dane. Tak napisane Curriculum Vitae daje pewność, że nasz dokument aplikacyjny jest dobrze napisany i posiada wszystkie walory dobrego CV.